Apartlarımız Hakkında Genel Bilgiler

Apartlarımız 2000 metrekare içerisinde bulunup kumsala sadece 40 metre uzaklıktadır(Bizden daha geride olan tesislerin birçoğu denize sıfır ifadesini kullanmaktadır.).Tesisimizde  otopark, hamaklar, piknik masaları, ayrıca bahçede  oturulacak sandalye ve masalar bulunmaktadır.

Tüm apartlarımız klimalı ve tam donnımlı ve müstakil mutfaklı(Her apartın kendine ait mutfağı bulunmaktadır), televizyonlu,  banyolu ve wc’li, lavabolu ve sıcak suludur.Sürekli yayın yapan wi-fi yayını mevcuttur.Her apartın mutfağında her türlü mutfak araç gereci(dolu tüpü ve ocağı, buzdolabı bardak, çatal, kaşık , tencere, tava, çaydanlık vb.) mevcuttur.Bahçede tesisimizde bulunan mangallardan da faydalanarak mangal yapma imkanına sahipsiniz.Daha çok çocukların oynayabilmesi için langırt mevcuttur.

.Plaj  kumdur, suyu berrak ve oldukça temizdir.

Apartlarımızdaki tüm musluklardan akan sular kaynak suyudur içilebilir.Beydağlarından çıkan su;Kumluca,Beykonak, Mavikent, Adrasan’ın içme suyudur.

Apart odalarında pike, çarşaf, yastık, battaniye, bulunur.Kirlendiği zaman temizi tarafımızdan verilir.

Ayrıca isteyenlere bahçedeki lokantadan ektsra olarak kahvaltı, yemek, aparatif yiyecekler verilir. Kömürde çay, sumatikten soğuk su ikram olarak verilir.